W naszej ofercie znajdują się indywidualne treningi piłkarskie. Treningi prowadzone są przez trenera WKS Śląsk Wrocław z licencją UEFA A posiadającym doświadczenie w takich treningach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

Ogromna ilość dzieci i młodzieży uprawia piłkę nożną. Na szczyt docierają najlepsi. Według badań do zawodowej piłki trafia 1 na 1000 młodych piłkarzy. Czy uważasz, że Twoje dziecko trenując 2-3 razy w tygodniu po 90 minut jest w stanie dojść na szczyt? Odpowiedź jest jednoznaczna: NIE. Wychodząc naprzeciw tym statystykom oferujemy Państwu treningi 1×1 z trenerem.

Treningi te przeznaczona są dla dzieci i młodzieży, którzy chcą rozwinąć swoje indywidualne umiejętności piłkarskie w znacznie szybszym tempie niż w treningu z drużyną. Zgodnie z zasadą 10000 godzin o której mówi wielu sportowców, którzy doszli do wielkich sukcesów, chcemy przyspieszyć proces rozwoju młodego zawodnika dzięki temu treningowi. Oprócz takich zajęć, młody adept futbolu otrzyma od nas indywidualny zestaw ćwiczeń do treningu w domu.

W trakcie takiego treningu uwaga trenera w przeciwieństwie do treningu grupowego skierowana jest tylko na Państwa dziecko. Na początku współpracy przeprowadzamy testy – motoryczny, techniczny i odnośnie rozumienia gry. Pod tym kątem przygotowujemy indywidualny zestaw ćwiczeń i metod pracy, żeby zmaksymalizować rozwój młodego piłkarza. Diagnozujemy silne i słabe strony Państwa dziecka, których jest ono świadome.

Jeżeli chcą Państwo wspomóc rozwój dziecka pod kątem umiejętności piłkarskich, bardzo polecamy nasze usługi.